Diskusní téma: mluvte s námi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Skolni plavání - uraz,vraceni penez

Dobrý den paní Lucká, je mi líto co se přihodilo Vaší dceři, ale tento problém já řešit nemohu.Výuku plavecké školy vede osoba OSVČ, která si pronajímá naše prostory a není můj zaměstnanec.Musíte se obrátit přímo na provozovatele plavecké školy na pana Klemeše nebo na paní Klemešovou.Tel.číslo 777 197 373 nebo 776 792 385.

Datum
Vložil
Titulek

krytý bazén

Dobrý den, tak jsem po rekonstrukci navštívil krytý bazén. Super podlahové vytápění, cestou od skříňky již není studená zem a celkově se zdá být všude příjemně a tepleji než si pamatuji z dřívějška. Jen se někde stala chybička, v pánských sprchách před sprchami stojí spousta vody (min. 5 mm hluboká dlouhá louže...). Jistě se jedná o věc, kteráž by se dala po nedávném vyhotovení reklamovat s tím, že by bylo dobré tuhle plochu vyspádovat s odtokem do sprchového prostoru. Dále se podivuji tomu, že když se sprchuji vidím ven z bazénu až na fotbalový stadion v okamžiku když se otevřou prosklené dveře a to nemluvě o tom když je někdo nezavírá a což potom když je člověk v prostorách šatny. V dnešní době kabinka převlékárny... možná by stačila jedna a tím více skříněk pro hosty bazénu. Pokud by bylo možno jistě by mnoho návštěvníků uvítalo zamezení již zmíněného možného průhledu z venku až do sprchových prostor přes celou uličku mezi skříňkami v pánské šatně. Předpokládám, že otvor od pokladny je sice bezbariérový a pro urychlený vstup ale jistě bych jej preferoval na jiném místě či v tomto případě by tam nemusel být vůbec když je vedle vchod z malé šatničky kde si člověk odloží obuv. Jinak přeji bazénu mnoho návštěvníků, klidný a příjemný provoz a budu rád za nějakou odezvu.
S pozdravem Radek.

Datum
Vložil
Titulek

Re: krytý bazén

Dobrý den, Vámi popisované postřehy již odtraňujeme s tím, že dveře prosklené mléčné do sprchy se řeší podanou reklamací a pravděpodobně již tento týden budou instalovány nové dveře, které zabraňují pohledu ze šatny do recepce a opačně.Co se týče sprch i tento problém řešíme, Vzhledem k tomu, že nedošlo ke stavebnímu pochybení (není co reklamovat).Řešíme sprchovou hlavici a také by nám pomohlo, kdyby se sprchující návštěvníci při sprchování postavili pod sprchu a respektovali nápisy, které jsou od pátku v prostorách zázemí KB nalepeny.

Datum
Vložil
Titulek

Ceník - TP, ZTP, ZTP/P

Dobrý den, prosím o informaci. Jak je to se vstupným na plavání ve vnitřním bazénu? Vztaženo k TP, ZTP, ZTP/P. Jak je zpoplatněn vstup u ZTP/P (např. vozíčkář), rovněž pro P (průvodce, asistent vozíčkáře). Dále mne zajímá, zda je možný bezbariérový přístup a zda je k dispozici šatna, sprcha a WC pro imobilní. Děkuji. Přeji ať máte spokojené návštěvníky. Denisa

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ceník - TP, ZTP, ZTP/P

Dobrý den, po rekonstrukci zázemí je krytý bazén bezbarierově přístupný a vybaven bezbarierovým wc ve vestibulu a bezbarierovým wc, sprchou a převlékací kabinkou v prostorách krytého bazénu.Ceník vstupného v současné době není schválený, ale pro majitele ZTP/P již nyní poskytujeme vstup zdarma a doprovod je spoplatněn dle ceníku.

Datum
Vložil
Titulek

hloubka dětského bazénku

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká je hloubka dětského bazénku - děkuji za odpověď. Hana

Datum
Vložil
Titulek

Re: hloubka dětského bazénku

0,40-0,80 m

Datum
Vložil
Titulek

Otevírací doba krytého bazénu

Dobrý den, je prosím možné najít někde otevírací dobu a vyhrazené pronájmy bazénu po znovuotevření?

Děkuju, Eva

Datum
Vložil
Titulek

Re: Otevírací doba krytého bazénu

Otevírací dobu a obsazenost najdete v záložce krytý bazén.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Otevírací doba krytého bazénu

Jen by bylo dobré dopsat,že plavat můžu jen do půl sedmé,a ne do sedmi,protože po půl se uklízí

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode