Diskusní téma: mluvte s námi

Datum
Vložil
Titulek

Stížnost

Po 2. Od rekonstrukce jsme navštívili bazen a bohužel s velkým zklamáním (hlavně našich dětí, které se na plavání těšili). Při první návštěvě nás paní nechtěla v 6 hodin pustit do bazenu z toho důvodu že je do 6 hpdin plavání děti a budeme se tam motat. Do bazenu jsme se dostali v 18.15 min a nikomu to nevadilo dokonce nai to ze jsme odchazeli z bazenu v 18.45. Dnes při druhé návštěvě jsme dorazili v 18.15 a bylo mi hned oznameno že nas tam pani nepustí jelikož je hodne hodin a bazen by jsme museli v pul 7 opustit. I přesto že jsem se ohradila naší poslední návštěvou bylo to zbytečné. I přesto že naše navsteva by netrvala opět déle než půl hodiny(v bazénu). Jen dodám, že při obou návštěvách se jednalo o tutéž slečnu /paní. Nechapu proč uvádíte, že je veřejne koupani od 18 do 19 kdyz do bazenu 15 minut po otevření nikoho nepustite. Nebo proc aspon na tuto informaci neupozornite na webových stránkách.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Stížnost

Dobrý den paní Střítecká, je mi líto, že tato situace nastala, ale musím Vám sdělit, že tuto situaci řeší a upozorňuje na ni provozní řád krytého bazénu, který je umístěn na recepci a na našich webových stránkách.Vzhledem k tomu, že organizovaná obsazenost malého bazénu je opravdu velká, tak dochází k tomu, že rodiče s dětmi nedodržují (což chápeme převlékat děti není věc jednoduchá) časové úseky, které jsou pro jednotlivá plavání určena.Mohu Vám jen doporučit, aby jste přišla s dětmi plavat do 18.00 hodin a určitě Vás nebudeme vyhánět přesně na čas, ale umožníme Vám využít prostory malého bazénu dle domluvy s plavčíkem.Naše práce nespočívá pouze v prodávání vstupenek a organizování návštěvníků, ale obnáší i ošetření a údržbu bazénů a technologií bazénů na kterou máme vyhrazenu naši pracovní dobu, která není stejná jako provozní doba krytého bazénu a nelze ji provádět v přítomnosti návštěvníků ve vodě či v prostorách krytého bazénu.Po mém rozhovoru s plavčíky určitě najdeme společné řešení těchto situací, tak aby jste byla nejem Vy, ale všichni návštěvníci spokojeni.Na Vaši další návštěvu se těší zaměstnaci SPOZAMU.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Stížnost

Diky za odpověď. Přesto nemyslite že by bylo vhodné na tuto věc upozornit někde viditelné? Upřímně kdo čte provozní řád před návštěvou. A pokud jednou prijdu v 6 hodin a pani me nechce pustit že se budu nekde motaz a do bazenu se dostanu o 15 minut pozdeji tak další návštěvu teto situaci přizpůsobím a prijdu později. Mrzi me tento přístup. Kdybych prisla o trictvrte na 7 tak to chapu ale v 18.15 kdyz je veřejné plavani do 19? Přesto děkuji za Vaši vyčerpávající odpověď a příště si návštěvu vašeho bazénu rozmyslím přestože jsme sem i v minulosti s detmi jezdili rádi. Hezky dwn

Datum
Vložil
Titulek

dětský krytý bazén

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda "hračky" a "pomůcky" u dětského krytého bazénu jsou zapůjčitelné při návštěvě dětského krytého bazénu. Jde mi o to, zda si plavecké pomůcky (rybičky, pásky apod.) mohu u Vás zapůjčit nebo zda si mám přivést svoje, abych nejela zbytečně. Děkuji za odpověď

Datum
Vložil
Titulek

Re: dětský krytý bazén

Dobry den,pomucky nejsou majetkem kryteho bazenu,ale najemcu,kteri provozuji ruzne kurzy a plavecke aktivity.

Datum
Vložil
Titulek

Skolni plavání - uraz,vraceni penez

Dobrý den,
dcera se mela ucastnit skolniho plavání, ktere jsme hradili jelikoz je zakyne 4.tridy zs.
Bohuzel mela 21.2.2019 uraz ,zlomenina kotníku,lecba i 2.mesice.
Stihla tedy jedno plavani a to 19.2.2019.
Dnes mi rekli ve skole ze nam penize nechcete vratit.
Toto jednani je z vasi strany velmi nekorektni.
Takze nas vyslo jedno plavani na 1300kc+ autobus,nebude chybet moc asi ke 2000kc.
Chtela bych vidět vasi reakci kdyby jste byli v takove situaci.
Ted uz vim ze dceru k vam uz nikdy na plavani nedam,a rozhodne upozornim dalsi rodice.
Aby se popripade vyhnuli teto situaci.
Nemame tak nadstandartni prijmy,aby jsme dceri platili skoro 2000kc za jednu lekci.Jak vam by se to libilo,kdyby jste byli v nasi situaci.
Markéta Lucká

Datum
Vložil
Titulek

Re: Skolni plavání - uraz,vraceni penez

Dobrý den paní Lucká, je mi líto co se přihodilo Vaší dceři, ale tento problém já řešit nemohu.Výuku plavecké školy vede osoba OSVČ, která si pronajímá naše prostory a není můj zaměstnanec.Musíte se obrátit přímo na provozovatele plavecké školy na pana Klemeše nebo na paní Klemešovou.Tel.číslo 777 197 373 nebo 776 792 385.

Datum
Vložil
Titulek

krytý bazén

Dobrý den, tak jsem po rekonstrukci navštívil krytý bazén. Super podlahové vytápění, cestou od skříňky již není studená zem a celkově se zdá být všude příjemně a tepleji než si pamatuji z dřívějška. Jen se někde stala chybička, v pánských sprchách před sprchami stojí spousta vody (min. 5 mm hluboká dlouhá louže...). Jistě se jedná o věc, kteráž by se dala po nedávném vyhotovení reklamovat s tím, že by bylo dobré tuhle plochu vyspádovat s odtokem do sprchového prostoru. Dále se podivuji tomu, že když se sprchuji vidím ven z bazénu až na fotbalový stadion v okamžiku když se otevřou prosklené dveře a to nemluvě o tom když je někdo nezavírá a což potom když je člověk v prostorách šatny. V dnešní době kabinka převlékárny... možná by stačila jedna a tím více skříněk pro hosty bazénu. Pokud by bylo možno jistě by mnoho návštěvníků uvítalo zamezení již zmíněného možného průhledu z venku až do sprchových prostor přes celou uličku mezi skříňkami v pánské šatně. Předpokládám, že otvor od pokladny je sice bezbariérový a pro urychlený vstup ale jistě bych jej preferoval na jiném místě či v tomto případě by tam nemusel být vůbec když je vedle vchod z malé šatničky kde si člověk odloží obuv. Jinak přeji bazénu mnoho návštěvníků, klidný a příjemný provoz a budu rád za nějakou odezvu.
S pozdravem Radek.

Datum
Vložil
Titulek

Re: krytý bazén

Dobrý den, Vámi popisované postřehy již odtraňujeme s tím, že dveře prosklené mléčné do sprchy se řeší podanou reklamací a pravděpodobně již tento týden budou instalovány nové dveře, které zabraňují pohledu ze šatny do recepce a opačně.Co se týče sprch i tento problém řešíme, Vzhledem k tomu, že nedošlo ke stavebnímu pochybení (není co reklamovat).Řešíme sprchovou hlavici a také by nám pomohlo, kdyby se sprchující návštěvníci při sprchování postavili pod sprchu a respektovali nápisy, které jsou od pátku v prostorách zázemí KB nalepeny.

Datum
Vložil
Titulek

Ceník - TP, ZTP, ZTP/P

Dobrý den, prosím o informaci. Jak je to se vstupným na plavání ve vnitřním bazénu? Vztaženo k TP, ZTP, ZTP/P. Jak je zpoplatněn vstup u ZTP/P (např. vozíčkář), rovněž pro P (průvodce, asistent vozíčkáře). Dále mne zajímá, zda je možný bezbariérový přístup a zda je k dispozici šatna, sprcha a WC pro imobilní. Děkuji. Přeji ať máte spokojené návštěvníky. Denisa

1 | 2 | 3 | 4 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode