Diskusní téma: mluvte s námi

Datum
Vložil
Titulek

krytý bazén

Dobrý den, tak jsem po rekonstrukci navštívil krytý bazén. Super podlahové vytápění, cestou od skříňky již není studená zem a celkově se zdá být všude příjemně a tepleji než si pamatuji z dřívějška. Jen se někde stala chybička, v pánských sprchách před sprchami stojí spousta vody (min. 5 mm hluboká dlouhá louže...). Jistě se jedná o věc, kteráž by se dala po nedávném vyhotovení reklamovat s tím, že by bylo dobré tuhle plochu vyspádovat s odtokem do sprchového prostoru. Dále se podivuji tomu, že když se sprchuji vidím ven z bazénu až na fotbalový stadion v okamžiku když se otevřou prosklené dveře a to nemluvě o tom když je někdo nezavírá a což potom když je člověk v prostorách šatny. V dnešní době kabinka převlékárny... možná by stačila jedna a tím více skříněk pro hosty bazénu. Pokud by bylo možno jistě by mnoho návštěvníků uvítalo zamezení již zmíněného možného průhledu z venku až do sprchových prostor přes celou uličku mezi skříňkami v pánské šatně. Předpokládám, že otvor od pokladny je sice bezbariérový a pro urychlený vstup ale jistě bych jej preferoval na jiném místě či v tomto případě by tam nemusel být vůbec když je vedle vchod z malé šatničky kde si člověk odloží obuv. Jinak přeji bazénu mnoho návštěvníků, klidný a příjemný provoz a budu rád za nějakou odezvu.
S pozdravem Radek.

Datum
Vložil
Titulek

Ceník - TP, ZTP, ZTP/P

Dobrý den, prosím o informaci. Jak je to se vstupným na plavání ve vnitřním bazénu? Vztaženo k TP, ZTP, ZTP/P. Jak je zpoplatněn vstup u ZTP/P (např. vozíčkář), rovněž pro P (průvodce, asistent vozíčkáře). Dále mne zajímá, zda je možný bezbariérový přístup a zda je k dispozici šatna, sprcha a WC pro imobilní. Děkuji. Přeji ať máte spokojené návštěvníky. Denisa

Datum
Vložil
Titulek

hloubka dětského bazénku

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká je hloubka dětského bazénku - děkuji za odpověď. Hana

Datum
Vložil
Titulek

Re: hloubka dětského bazénku

0,40-0,80 m

Datum
Vložil
Titulek

Otevírací doba krytého bazénu

Dobrý den, je prosím možné najít někde otevírací dobu a vyhrazené pronájmy bazénu po znovuotevření?

Děkuju, Eva

Datum
Vložil
Titulek

Re: Otevírací doba krytého bazénu

Otevírací dobu a obsazenost najdete v záložce krytý bazén.

Datum
Vložil
Titulek

Sauna

Dobrý den, no možná by stálo za to na web napsat, že sauna bude dne 5.10.2018 (je mi jedno z jakých důvodů) zavřená.
Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sauna

Dobrý den, omlouvám se. Byl jsem minulý týden na dovolené a informaci jsme šířili pouze ústně od pondělí a oznámením na dveřích.
Proschek Aleš

Datum
Vložil
Titulek

permanentka

Dobry den, rada bych se zeptala na platnost permanentek, ktere vzhledem k rekonstrukci kryteho bazenu nemohu vyuzivat. Doufam, ze platnost bude prodlouzena, nebot me nikdo o rekonstrukci pri koupi neinformoval. Dekuji za odpoved.

Datum
Vložil
Titulek

Re: permanentka

Dobrý den, samozřejmě Vám bude Vaše permanentka platit až do úplného vyčerpání.
Proschek Aleš

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode