Diskusní téma: mluvte s námi

Datum
Vložil
Titulek

dětský krytý bazén

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda "hračky" a "pomůcky" u dětského krytého bazénu jsou zapůjčitelné při návštěvě dětského krytého bazénu. Jde mi o to, zda si plavecké pomůcky (rybičky, pásky apod.) mohu u Vás zapůjčit nebo zda si mám přivést svoje, abych nejela zbytečně. Děkuji za odpověď

Datum
Vložil
Titulek

Re: dětský krytý bazén

Dobry den,pomucky nejsou majetkem kryteho bazenu,ale najemcu,kteri provozuji ruzne kurzy a plavecke aktivity.

Datum
Vložil
Titulek

Skolni plavání - uraz,vraceni penez

Dobrý den,
dcera se mela ucastnit skolniho plavání, ktere jsme hradili jelikoz je zakyne 4.tridy zs.
Bohuzel mela 21.2.2019 uraz ,zlomenina kotníku,lecba i 2.mesice.
Stihla tedy jedno plavani a to 19.2.2019.
Dnes mi rekli ve skole ze nam penize nechcete vratit.
Toto jednani je z vasi strany velmi nekorektni.
Takze nas vyslo jedno plavani na 1300kc+ autobus,nebude chybet moc asi ke 2000kc.
Chtela bych vidět vasi reakci kdyby jste byli v takove situaci.
Ted uz vim ze dceru k vam uz nikdy na plavani nedam,a rozhodne upozornim dalsi rodice.
Aby se popripade vyhnuli teto situaci.
Nemame tak nadstandartni prijmy,aby jsme dceri platili skoro 2000kc za jednu lekci.Jak vam by se to libilo,kdyby jste byli v nasi situaci.
Markéta Lucká

Datum
Vložil
Titulek

Re: Skolni plavání - uraz,vraceni penez

Dobrý den paní Lucká, je mi líto co se přihodilo Vaší dceři, ale tento problém já řešit nemohu.Výuku plavecké školy vede osoba OSVČ, která si pronajímá naše prostory a není můj zaměstnanec.Musíte se obrátit přímo na provozovatele plavecké školy na pana Klemeše nebo na paní Klemešovou.Tel.číslo 777 197 373 nebo 776 792 385.

Datum
Vložil
Titulek

krytý bazén

Dobrý den, tak jsem po rekonstrukci navštívil krytý bazén. Super podlahové vytápění, cestou od skříňky již není studená zem a celkově se zdá být všude příjemně a tepleji než si pamatuji z dřívějška. Jen se někde stala chybička, v pánských sprchách před sprchami stojí spousta vody (min. 5 mm hluboká dlouhá louže...). Jistě se jedná o věc, kteráž by se dala po nedávném vyhotovení reklamovat s tím, že by bylo dobré tuhle plochu vyspádovat s odtokem do sprchového prostoru. Dále se podivuji tomu, že když se sprchuji vidím ven z bazénu až na fotbalový stadion v okamžiku když se otevřou prosklené dveře a to nemluvě o tom když je někdo nezavírá a což potom když je člověk v prostorách šatny. V dnešní době kabinka převlékárny... možná by stačila jedna a tím více skříněk pro hosty bazénu. Pokud by bylo možno jistě by mnoho návštěvníků uvítalo zamezení již zmíněného možného průhledu z venku až do sprchových prostor přes celou uličku mezi skříňkami v pánské šatně. Předpokládám, že otvor od pokladny je sice bezbariérový a pro urychlený vstup ale jistě bych jej preferoval na jiném místě či v tomto případě by tam nemusel být vůbec když je vedle vchod z malé šatničky kde si člověk odloží obuv. Jinak přeji bazénu mnoho návštěvníků, klidný a příjemný provoz a budu rád za nějakou odezvu.
S pozdravem Radek.

Datum
Vložil
Titulek

Re: krytý bazén

Dobrý den, Vámi popisované postřehy již odtraňujeme s tím, že dveře prosklené mléčné do sprchy se řeší podanou reklamací a pravděpodobně již tento týden budou instalovány nové dveře, které zabraňují pohledu ze šatny do recepce a opačně.Co se týče sprch i tento problém řešíme, Vzhledem k tomu, že nedošlo ke stavebnímu pochybení (není co reklamovat).Řešíme sprchovou hlavici a také by nám pomohlo, kdyby se sprchující návštěvníci při sprchování postavili pod sprchu a respektovali nápisy, které jsou od pátku v prostorách zázemí KB nalepeny.

Datum
Vložil
Titulek

Ceník - TP, ZTP, ZTP/P

Dobrý den, prosím o informaci. Jak je to se vstupným na plavání ve vnitřním bazénu? Vztaženo k TP, ZTP, ZTP/P. Jak je zpoplatněn vstup u ZTP/P (např. vozíčkář), rovněž pro P (průvodce, asistent vozíčkáře). Dále mne zajímá, zda je možný bezbariérový přístup a zda je k dispozici šatna, sprcha a WC pro imobilní. Děkuji. Přeji ať máte spokojené návštěvníky. Denisa

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ceník - TP, ZTP, ZTP/P

Dobrý den, po rekonstrukci zázemí je krytý bazén bezbarierově přístupný a vybaven bezbarierovým wc ve vestibulu a bezbarierovým wc, sprchou a převlékací kabinkou v prostorách krytého bazénu.Ceník vstupného v současné době není schválený, ale pro majitele ZTP/P již nyní poskytujeme vstup zdarma a doprovod je spoplatněn dle ceníku.

Datum
Vložil
Titulek

hloubka dětského bazénku

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká je hloubka dětského bazénku - děkuji za odpověď. Hana

Datum
Vložil
Titulek

Re: hloubka dětského bazénku

0,40-0,80 m

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode